O nás Kontakt
Vít Kadlec
REALITY CENTRUM PRAHA
Ratajská 1267
Praha 9
190 16 Újezd nad Lesy
 
Tel.: +420 607 526 834

REZERVACE / Prodej nemovitostí sestávajících ze dvou rodinných domů

Cena: 10 999 000,00 Kč za nemovitost
Číslo nemovitosti: 386
Popis:
Prodej nemovitostí v Praze 6 – Suchole v ul. K roztokům sestávajících ze dvou rodinných domů se samostatnými čísly popisnými a na parcele zcela samostatně postaveným nebytovým prostorem vhodným k podnikání jako např.kancelář,obchod…(vchod je i z přilehlé ulice). Nemovitosti jsou umístěny na parcele o výměře 874 m2.
Nebytový prostor je přízemní stavba o cca 70 m2 a 2místnostech ,s WC a kuchyňkou.K nebytovému prostoru přiléhá kryté stání . Za nebytovým prostorem je umístěn RD o zastavěné ploše 109m2 . V tomto domě jsou dvě samostatné bytové jednotky, 2+kk s koupelnou s WC a zimní zahradou ( 1NP ) a jednotka 4+k se dvěma koupelnami ( 2NP) . V 3Np je menší podkroví o 2 menších pokojích. Dům je z větší části podsklepen, zde se nachází kotelna, strojovna teplovzdušného vytápění a další prostory.
Další samostatný RD o zast. ploše 28m2 o dvou podlažích a dispozici 2+kk s WC a koupelnou se nachází v rohu zahrady , vedle domu je bazén a dvojgaráž o 35m2, Domy jsou napojené na všechny inž. sítě - voda, kanalizace, plyn, , elektro. Plyn je zaveden pouze do objektu nebytového prostoru nebytového prostoru . Nemovitosti se nachází klidné obytné lokalitě. V místě je kompletní občanská vybavenost (školka, základní škola, vysoká škola, obchody, pošta, sportovní vyžití, restaurace, aj.). Výborná dopravní dostupnost MHD. Tyto nemovitosti je možné využít k bydlení tak část k podnikání i pronájmu.
 
Dotaz k této nemovitosti:
Jméno:
*

E-mail:
*

Telefon:
*

Znění dotazu:
2000
*

Opište ověřovací kód:
*